ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ciceksatis.com

ÇİÇEK SATIŞ ANONİM ŞİRKETİ

TALATPAŞA MAH SARITAŞ SOK NO:2 K:3 KAĞITHANE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0253076787514555

Vergi No: 2530******

İşletme Adı: ÇİÇEK SATIŞ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 05.12.2017

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: ciceksatisas@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ciceksatis.com, Türkiye'nin en büyük online çiçekçilerinden biridir . Ayrica ülkemizde taze çiçeklerin en büyük alicilarindan biriyiz. Haftanin 7 günü, her gün Türkiye'nin en iyi taze kesme çiçeklerini satin alir, siz değerli müşterilerimizin beğenisine indirimli harika çiçekler olarak sunariz. Siz de Ciceksatis.com'dan ÜCRETSİZ(*) teslimat ile aileniz ve arkadaşlariniz için taze çiçekler sipariş verebilirsiniz. Çiçekleriniz genellikle sipariş verdiğiniz saat diliminden birkaç saat sonra alicisina teslim edilmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Çiçekler

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler