ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

satis.duyarrulman.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

DUYAR RULMAN HIRDAVAT VE YEDEK PARÇA İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

2826 SOKAK NO:13 1.SANAYİ SİTESİ KONAK İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0320004053800016

Vergi No: 3200040538

İşletme Adı: DUYAR RULMAN HIRDAVAT VE YEDEK PARÇA İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 03.01.2018

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: duyarrulman@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Web sitemiz B2B sistemine dayalı faaliyet göstermektedir. Türkiye genelindeki yedek parça ve rulman satıcılarına yönelik bir sitedir. Ağırlıklı olarak rulman ve çeşitleri satılmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı