www.beylerburada.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

SALİH ÖZDAL

UNCUBOZKÖY MAH. 5509 SOK. NO:30/1 YUNUSEMRE Manisa - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 53857***********

Vergi No: 53857******

İşletme Adı: SALİH ÖZDAL

Kep Adresleri: salih.ozdal@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Hakkımızda Erkek aksesuarları ve giyimi konusunda kendimizi kurulduğumuz 2017 yılından beri geliştiriyoruz. Ürün çeşitliliğimizi artırarak, her zaman en iyiyi müşterilerimize sunma amacındayız. Kalitemizde ödün vermeden müşteri memnuniyeti sağlayarak, sizlere unutulmaz hediyeleri ulaştırıyoruz. Erkek Giyiminde Marka Hizmetlerimiz, sektörde ve erkek modasında öncü konumunda yer almaktadır. Erkeklerin kıyafetlerine ve aksesuarlarına ilişkin her ürünü, detaylı şekilde sitemiz üzerinden görüntüleyebilir, dilediğiniz üründen renk seçenekleriyle birlikte kolayca sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz kendinize, dilerseniz eşinize ya da sevgilinize özel ürünler sipariş ederek, hediye edebilirsiniz. Kolye, küpe, bileklik gibi ürünlerin yanında, özel kıyafetler ve son moda ürünlerle sizlerleyiz. İletişim Kolaylığı İşletmemizle ilgili hizmetler hakkında detaylı bilgi almak istediğinizde, sipariş vermek istediğinizde, sitemizde bulunan Whatsapp iletişim hattımızı, Facebook ve Instagram hesaplarımızdan direkt mesajı da kullanabilirsiniz. Bizlerle sürekli iletişim kurabilmenizi sağlayarak, sizlerin alışverişlerinde her zaman güvenilir olanı tercih etmenizi sağlıyoruz. Müşteri Hizmetleri Müşterilerimizin alışveriş deneyimini ve keyfini artırmak için her zaman gelişmelere ve yeniliklere açığız. E-ticaret sistemi olarak çalışan işletmemiz, müşteri deneyimini kaliteli hale getirmek için her zaman çalışmaktadır. Her zaman yanınızda olan, güler yüzlü ve işini seven ekibimizle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. İade Kolaylığı İşletmemizden satın aldığınız herhangi bir üründe, yaşadığınız bir sıkıntı ve beğenmeme gibi sorunlarda sizlere yardımcı olarak, iade sürecini başlatıyoruz. Ürünlerimizi, 7 günlük süreç içerisinde, sitemiz üzerinden iade/iptal formlarını doldurarak bizlere gönderebilirsiniz. İade kolaylığı sağladığımız işletmemizde, ürünlerin kargo ücreti sizler tarafından karşılanmaktadır. Bizler de hızlı ve kaliteli şekilde, hiçbir kesinti yapmadan sizlere ürün fiyatını teslim ediyoruz. Güvenli Ödeme Sistemleri İşletmemizde, müşterilerimizin her zaman garantili ve kaliteli hizmet almasını sağlıyoruz. Özellikle ödeme sistemlerimizi genişleterek, sizlere hem güvenilir hem de hızlı alışveriş keyfi sağlıyoruz. İşletmemizde: Kaliteli hammadde kullanarak ürünlerimizi sunuyoruz, Uygun fiyatlı ürün garantisi sunuyoruz, Hediyelik ürünlerde seçenek bolluğu sağlıyoruz. Çevrimiçi ödeme yöntemlerini kullanmak isteyen müşterilerimize, 128 bit şifreleme özelliğiyle yardımcı oluyoruz. Böylece kart bilgilerinizi, numaranızı ve şifrenizi, sizin haricinde kimsenin kullanmamasını sağlıyoruz. Sitemizde hizmetlerimiz %100 güvenli olarak bilinen SSL sistemiyle desteklenmektedir.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kuyumculuk

- Spor ve Outdoor

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler