www.gunayev.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

MUHSİN MERİÇ GÜNAY MOBİLYA

İSMETPAŞA MAH. TUNA CAD. NO:23/A BAYRAMPAŞA İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 22724***********

Vergi No: 22724******

İşletme Adı: MUHSİN MERİÇ GÜNAY MOBİLYA

Kep Adresleri: muhsin.meric@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Günay Mobilya yaşadığınız mekanlara anlam katabilmek adına 1978 den bu yana tam 44 yıldır; kalite, estetik, konfor ve zarafetinden hiç taviz vermeden çalışıyor, üretiyor, sunuyor. Sektörün en usta ellerinden üretilen ürünler ve yine en iyi uluslararası markaları da "GünayEv" kalitesiyle mekanlara taşıyor. Estetiğe olan sadakati ve kusursuz hizmet anlayışı, GünayEv markasını yıllardır ayakta tutuyor! Günay Mobilya, 1978 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana binlerce müşteriyle ürünlerini buluşturan Günay Mobilya, 44 yıllık deneyimi ile müşterilerine %100 memnuniyet garantisi sunuyor. Günay Mobilya üretimini TSE, OHSAS 18001 , TUV 5001 ve ISO 2001 belgeleriyle kalitesini tescillemiş ve CE - Avrupa EN normalarına tam uygunluk belgeleri almıştır. Günay Mobilya, ülkenin her bölgesine mobilya üretip satışa sunmaktadır. Satış sonrası hizmetlerini %100 Müşteri Memnuniyeti prensibiyle gerçekleştirmektedir. Bugün Günay Mobilya yılda ülke içi 12 bin, yurt dışı bini aşkın eve ürünlerini teslim etmektedir. 44 Yıllık deneyimimizi her gün daha iyiye ulaşmak adına çalışmalarımızı geliştiriyor ve sunuyoruz. Günay Mobilya olarak bugün hedefimiz internet üzerinden mobilya alışverişlerinde en güvenilir ve en kaliteli hizmeti sunan firma olmaktır.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler