ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.bataryam.com

ÇELEBİ ÇEVİK DIŞ TİCARET E-TİCARET TERCÜME İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM SANAEYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

CELEBI CEVIK E-TICARET LIMITED MİMARSİNAN MAH. SİVAS BLV. CEBECI AP. A BLOK NO: 175 İÇ KAPI NO: 6 KOCASİNAN/ KAYSERI Kayseri - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0234043720800014

Vergi No: 2340******

İşletme Adı: ÇELEBİ ÇEVİK DIŞ TİCARET E-TİCARET TERCÜME İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM SANAEYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: celebicevik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Batarya ve pil tedariği

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Telekomünikasyon

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı