ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.saman-butik.com

ŞAMAN BUTİK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

CUMHURİYET MAH. 41. SK. NO: 7 FETHİYE/MUĞLA Muğla - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0798135649000001

Vergi No: 7981******

İşletme Adı: ŞAMAN BUTİK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Şaman Butik

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 09.07.2019

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samanbutikiki.mobil

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/saman-butik/id1524433843

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Yolculuğumuz 25 yıl önce Fethiye’de “el yapımı takı” tezgahı ile başladı. Daha sonra, Fethiye Paspatur Çarşısı içinde küçük bir mağazada devam etti. Bu süreçte oluşturduğumuz Şaman Butik servis kültürü; mağazamızı ziyaret eden müşterilerimizin, sadece alışverişten ziyade keyifli zaman geçirmesi ve iyi hissetmesidir. Müşterilerimizin yoğun isteği üzerine 2014 yılında Instagram ve Facebook platformları üzerinden başlattığımız online satışımızı, 2019 yılında websitemize taşıyarak e-ticaret sektöründe ilerlemeye devam ettik. Şaman Butik olarak; etnik, modern ve şık tasarım ürünlerimizi güzel ve farklı giyinmeyi seven herkese ulaştırmayı amaçlıyoruz. Kurucularımızın iki kişi başlattığı bu yolculuğu, 17’si kadın olmak üzere 24 kişi olarak; Şaman Butik merkez şubemiz, Şaman Bohemian şubemiz ve www.saman-butik.com websitemiz ile, ilk günkü gibi devam ettiriyoruz.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler