ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

bayi.eds.com.tr

EDS ELEKTRONİK DESTEK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HAYRAN SK NO 4 MECLİS MH SANCAKTEPE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0324004190500019

Vergi No: 3240******

İşletme Adı: EDS ELEKTRONİK DESTEK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 26.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1990 yılında yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan EDS Elektronik, elektronik güvenlik sektöründe Türkiye'nin en gelişmiş Ar-Ge'sine dünya standartlarında üretim tesisine, teknolojik cihazlara ve standartlara sahiptir. Bugün tüm Türkiye ve 35'i aşkın ülkeye ürün ve teknolojilerini ihraç ederek birçok projede yer almaktadır. Banka, havalimanı, askeriye, savunma sanayi, özel kurum/kuruluşlar, stadyum, mağaza zincirleri, telekomünikasyon, ulaşım, medikal gibi bir çok alanda EDS ürünleri yer almıştır ve almaya devam etmektedir. Kurumsal yönetime sahip, Türkiye'nin lider yerli üreticisi konumundaki EDS, teknolojik altyapısı, güvenlik sektöründeki benzersiz deneyimi, 5000m2 üzerine kurulu Sancaktepe fabrikasıyla, 60 üzerinde çalışanıyla hizmet vermektedir. 2019 yılı itibariyle Ar-Ge Merkezi belgesini almıştır. Elektronik güvenlik alanında, CCTV, Hırsız Alarm, Yangın Algılama, Access Kontrol, Ortam İzleme, Gaz algılama, Sesli Uyarı ve Güç Elektroniği konularında müşteriye özel çözümler ve projeler sunmaktadır. Bu faaliyet alanlarında da Arge, Üretim, İthalat, İhracat, Dağıtım, Satış, Pazarlama, Satış Sonrası Hizmet ve Servis konularında faaliyet göstermektedir. Üretimi dışında ithalatta da kaliteyi hedefleyen EDS, Hanwha Techwin, Wisenet, FLIR, Kilsen, UTC, Zerowire, NetworX, Supra, Texecom, Klaxon, Aleph, CQR, GJD, Paxton, Solo Dedector Tester, Phihong gibi konusunda lider dünya devi firma ve markaların temsilciliğini ve dağıtımını yapmaktadır. EDS Elektronik, Sanayi odası, Tüyak, Gesider, Tübisad, İstanbul Ticaret Odası ve Tümaküder üyesidir.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler