ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.eczane.com.tr

GRC SAĞLIK KOZMETİK HEDİYELİK EŞYA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KIZILIRMAK MAH. 1425 CADDE 1434 SOKAK 1/A Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0411037601000014

Vergi No: 4110******

İşletme Adı: GRC SAĞLIK KOZMETİK HEDİYELİK EŞYA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: grc.saglik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Her kesimden tüketiciye sağlıklı ürünler sunan eczane.com.tr bir GRC Sağlık Kozmetik Hediyelik Eşya Ltd. Şti. kuruluşudur. 2011 yılında tüketiciyle buluşan eczane.com.tr, ziyaretçilerine kolay ve güvenilir alışveriş imkanı sunmak için; ürün seçiminde kalite ve güvenilirlik göz önünde bulundurulmuş, alanında öne çıkan markalar (Chicco, Mustela, Lansinoh, Medela, Okey, Durex, Bioder, Bioxcin, Nivea, Scholl, Sebamed, Solgar, Pharmaton, Com ilaç, vb.) tercih edilmiştir. Tüm ürünlerimizde orijinallik garantisi mevcuttur. Ayrıca eczane.com.tr 'de satışa sunulan gıda takviyeleri, reçetesiz satışa izin verilen, T.C. Tarım Bakanlığınca onaylı ürünlerdir. Sitemizdeki gıda takviyesi kategorisindeki ürünler; İlaç kategorisinde değil, gıda takviyesi kategorisinde üretildiği için gerekli izinler T.C. TARIM BAKANLIĞI tarafından verilmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler