ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.anadoluhayat.com.tr/online-satis

ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK ANONİM ŞİRKETİ

LEVENT MAHALLESİ MELTEM SOKAK NO: 10 İŞ KULELERİ KULE: 2 KAT: 16-20 34330 BEŞİKTAŞ İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0068006493600013

Vergi No: 0680******

İşletme Adı: ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.04.2018

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: anadoluhayat@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

18-25 yaş arasındaki gençler Genç Emeklilik Planı’nı internet sitemizden satın alarak bireysel emeklilik hesabı açtırabilirler.

Mal ve Hizmetler

- Finansal Hizmetler

Ödeme Türleri

- Kredi kartı