ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

sonaybakircilik.com

SONAY DAYANIKLI TÜKETİM İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÇARŞI MAHALLESİ ALACAHAN SOKAK NO:4 ORTAHİSAR Trabzon - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0774028561400015

Vergi No: 7740******

İşletme Adı: SONAY DAYANIKLI TÜKETİM İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.05.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

sitemiz 2011 yılından beri hediyelik mutfak eşyası satmaktadır.sitemiz koşulsuz iade ve değişim sunmaktadır.Tüm ürünlerimiz el yapımı olup , sağlığa uygun üretim yapılmaktadır.şu an Türkiye ve Dünyada bir çok müşterimiz var.Ülkemizi yurtdışındada müşteri memnuniyetini ön planda tutarak temsil ediyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler