ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.gulhurgel.com

GENTUĞ TEKSTİL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

HARBİYE MAHALLESİ, MAÇKA CADDESİ BRONZ SK, BAŞARI APARTMANI NO:1, DAİRE:6, KAT:1, 34367 ŞİŞLİ İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0394001613900017

Vergi No: 3940******

İşletme Adı: GENTUĞ TEKSTİL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 03.11.2020

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: gentugtekstil@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Years of dedicated passion, sensitive observation and accumulating impressions have lead Gül to launch the fruit of her loving labour, namely her new fashion label “Gül Hürgel”. She spent her early years at school in the Swiss mountains where she was surrounded by boundless natural beauty and then went on to pursue studies in fashion design at Parsons School of Art and Design in Paris and New York. From this experiences along with her frequent journeys to serene coastal towns along the Mediterranean such as Portofino, Positano and the Provence to the olive strewn hills and villages along the coast of her native Turkey. Gül never ceases to draw stimulation and inspiration for her creative work as she lives and works in her beloved, vibrant hometown Istanbul set along the glimmering deep blue shores of the Bosphorus. Her love for the Mediterranean is reflected in her predominant use of light linen fabrics for her latest collection.

Mal ve Hizmetler

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler