ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

gumrukkariyer.com

KUTLUHAN TANISALI KTG EĞİTİM DIŞ TİCARET DANIŞMANLIK VE İNSAN KAYNAKLARI HİZMETLERİ

ESENTEPE MAH.BÜYÜKDERE CAD. DOSTLAR İŞ MERKEZİ NO:113 KAT:8 D:8 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 34696***********

Vergi No: 34696******

İşletme Adı: KUTLUHAN TANISALI KTG EĞİTİM DIŞ TİCARET DANIŞMANLIK VE İNSAN KAYNAKLARI HİZMETLERİ

Mobil Uygulama Adi: GÜMRÜK KARİYER

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.04.2020

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=istanbul.codify.gumrukkariyer&hl=tr

App Store Link: https://apps.apple.com/us/app/g%C3%BCmr%C3%BCk-kariyer/id1507748827?ls=1

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Gumrukkariyer.com; Gümrük, Dış Ticaret ve Lojistik sektöründe yer alan 100’lerce şirketin temel ihtiyacı olan iş gücünü kolay bir şekilde bulabilmesine olanak sağlayan, Türkiye İş Kurumu tarafından Özel İstihdam Bürosu olarak onaylanan Ktg Eğitim Dış Ticaret Danışmanlık Ve İnsan Kaynakları Hizmetleri firmasının markasıdır.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı