ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kidega.com

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ

İKİTELLİ OSB MAH. ESKİ TURGUT ÖZAL CAD. M.ÇAKICI İŞ MER. NO: 17/501 34490 BAŞAKŞEHİR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0562074455400001

Vergi No: 5620******

İşletme Adı: KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.12.2017

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: kidega@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Buraya girdiğine göre Kidega’nın kim olduğunu merak ettin. 🙂 Öncelikle, Kidega'nın mutfağında işine gönül vermiş, bir çok alanda ilklere imza atmış, kitapları ve alışverişi 🤗 çok seven, işinin ehli bir ekip var 😎 Ekip üyelerimizin en önemli ortak özelliği hem kitap hem de teknolojinin yıllardır içinde olmaları ve bu iki kavramdan lezzetli tatlar çıkarabilmeleri. Peki Kidega Kimdir; Başta kitap olmak üzere, teknoloji, hobi, ev yaşam ve dünya kahveleri kategorileri ile binlerce ürüne kolayca ve güvenle ulaşılabilen bir e-ticaret platformudur. İlgi çekici blog yazılarından eğlenceli quiz’lere ve ufuk açan okuma listelerine ulaşabileceğin bir içerik merkezidir Okuyan, merak eden, yenilikleri ve teknolojiyi seven, müşterilerine değer veren, yüzbinlerce kitap ve binlerce diğer kategori ürünlerini müşterilerine sunan Kidega, herkesi güvenli ve mutlu alışverişe davet ediyor. Peki şimdi ne yaşamak istersin?

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Kupon, Kredi ve Hediye Çeki

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Medikal Ürünler

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Tekstil

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı