www.artukluyemen.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

MEHMET ERTAKGÖZ ARTUKLU YEMEN

13 MART MAH. HÜRRİYET CAD. ÇAĞATAY APT. ALTI Mardin - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Vergi No: 14684******

İşletme Adı: MEHMET ERTAKGÖZ ARTUKLU YEMEN

Kep Adresleri: mehmet.ertakgoz@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1942 yılında kurulan firmamız Artuklu Yemen, kahve sektöründe gelecek dönemlerde tüketicilerin gönlünde taht kurmaya yönelik ürün çeşitliliğini bilgi ve tecrübeleri ile harmanlayarak hazırlıklarına devam etmektedir. Mutlak müşteri memnuniyeti anlayışından ödün vermeden, yenilikçi kimliği, kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışı ve sürekli kendini yenileyen vizyonu ile satış öncesi ve sonrasında müşteri beklentilerinin bilincinde günden güne artan bir başarı grafiği ile çalışmalarını sürdürmektedir. Yurtiçi Pazar alanında her geçen gün aranan marka olma yolunda hızla ilerleyen “Artuklu Yemen” başta Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgesindeki pazar payını istikrarlı bir şekilde artırarak, Türkiye genelindeki bayilik süreçleri ile kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve müşteri beklentileri doğrultusunda ,sürekli yenilenen ürün gamı ile “Artuklu Yemen” kahve sektöründe yeni açılımlar yaratmayı hedeflemektedir. Mevcut üretim alanlarını metraj, modernizasyon ve makine parkı açısından yenilenme ve genişletilme süreçlerini yeni ürün çeşitliliği için kapasite artırımı ile “Artuklu Yemen” yeni yatırımlarını art arda hayata geçirmektir.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler