ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.bymfashion.com

BYM FASHİON TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SÜLEYMANİYE MAH.SİYAVUŞPAŞA SOK.YENİOKURHAN NO:3/201/202/207/208/209 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0522007472900019

Vergi No: 5220******

İşletme Adı: BYM FASHİON TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 17.09.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: bymfashion@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1996 yılından bu zaman kadar gelen süreçte, vizyonumuz ve misyonumuzla bu sektörde hizmet eden firmalardan biri olduk. 20 yılı aşkın tecrübe ve deneyimimizle kendi modellerimizi kendi atölyelerimizde özenle tasarlayarak, gerek yurtiçi, gerekse yurtdışında siz sevgili müşterilerimize en yeni ve gözde trend ürünlerimizi, kaliteli kumaş ve uygun fiyat ile buluşturmayı ilke edindik. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile yola çıkarak www.bymfashion.com online toptan ve perakende mağazamızı kurduk. Müşterilerimizin değişen modaya daha hızlı ve daha ekonomik ulaşmalarını sağlayarak masraflarını azaltmalarını , karlılıklarını arttırmalarını ve daha fazla kazanmalarını hedefledik. İstanbul Fatih Mercan’da toptan ve perakende mağazalarımızla Türkiye ve Dünya geneline ürünlerimizi Bymfashion kalite garantisi ve güvencesi altında ulaştırıyoruz. Bymfashion ile en trend moda ürünlerini uygun fiyatlara giyinin, kendinizi iyi hissedin ve mutlu yaşayın.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler