ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ozkoyum.com

KAAN KÖKTEN ÖZ KÖYÜM ZEYTİNCİLİK

MAHKEME MAH.YUNAK CAD. 8/B BURHANİYE Balıkesir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 33226***********

Vergi No: 33226******

İşletme Adı: KAAN KÖKTEN ÖZ KÖYÜM ZEYTİNCİLİK

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 12.06.2020

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: kaan.kokten@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kendi zeytinliklerimizden erken hasat şeklinde topladığımız yağlık zeytinlerimizi, zeytinyağı fabrikamızda soğuk sıkma yöntemiyle naturel sızma olarak üretiyoruz.Zeytinyağlarımızda antioksidan seviyesi yüksektir. Bunun sebebi zeytin hasatımızı erken toplayıp soğuk sızma yöntemiyle elde etmemizdir. Siz değerli müşterilerimize erken hasat ve soğuk sıkım naturel sızma zeytinyağlarımızı sunmaktan son derece gururluyuz.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler