ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.uhtbilisim.com

HABİBE TEZGÖR UHT BİLİŞİM YAZILIM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

BUCA KOOP MAH. 1409 SK. NO:32D BUCA / İZMİR İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 54304***********

Vergi No: 54304******

İşletme Adı: HABİBE TEZGÖR UHT BİLİŞİM YAZILIM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 30.09.2020

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Biz Kimiz İzmir merkezli yazılım, bilişim, barkod sistemleri ve bilgi teknolojileri alanında faaliyet göstermekteyiz. Kuruluş yaşı olarak genç bir firma olsak da kurucu ekibinin sektörel deneyimi 2003 yılına kadar dayanmaktadır. Yıllar içerisinde edindiğimiz bilgi ve tecrübelerle siz müşterilerimizin firma ve kişisel ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktayız. Hayal edebileceğiniz her türde, her detay ve zorluk seviyesinde, mobil yazılım, web yazılım, web site dizaynı, robot yazılım, barkod yazılım, e-ticaret, b2b, b2c, c2c, seo (arama motoru optimizasyonu) vb. taleplerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. – Misyonumuz Yazılım sektöründeki en yeni teknolojileri kullanılarak her aşamada müşterilerimizin yanında olan güvenilir, profesyonel ve entegratör iş ortağı olmak, Kurumlara katma değerli hizmetler sağlayarak “kaliteli hizmet, uygun fiyat, müşteri memnuniyeti” anlayışı ile teknoloji hizmetleri sunmak, Müşterilerimizin kendi sektörlerindeki rekabet avantajı sağlamalarına yardımcı olarak; bilişim teknolojileri pazarındaki yaratıcı, yenilikçi ve lider bir firma olmaktır. – Vizyonumuz Ulusal pazarda, müşterilerimizle beraber büyüyerek sektörün önde gelen teknoloji firması ve proje bazlı lider iş ortağı olmaktır. – Kalite Politikamız Sektöründeki şirketler arasında kalitede lider olabilmek amacıyla; sunduğumuz ürün, hizmet ve çözümlerin sağlanması için gerekli olan tüm tedbirleri almak, müşterilerimiz ile uyum içerisinde çalışmak ve sistemimizin sürekliliğini etkin kılmaktır. – Faaliyet Alanlarımız Alanında profesyonel ekibimiz sektörel yazılımları ve barkodlu satış programları kodlamanın dışında, üretim sektöründe kullanılan yerli makinelerin plc yazılımlarını da kodlamaktadır. Web, masaüstü programlama alanında uzmanlaşmış kadromuz oyun sektörüne de 2017 yılında giriş yapmış ve kendini bu alanda geliştirmektedir. Oyun sektöründeki çalışmalarına 2018 yılında başlayan ekibimiz Türkiyede ve Dünyada en çok sevilen fps game türündeki (First Person Shooter) oyun alanında multiplayer bir proje başlatmış olup kodlamaya devam etmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler