ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.serdaryesil.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

SER AYAKKABI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ÇINARDERE MAH.ANKARA CAD. NO:1/B PENDİK /İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0761089284300001

Vergi No: 7610******

İşletme Adı: SER AYAKKABI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.08.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: serayakkabi@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Yeşil ailesinin ayakkabıcılık serüveni, 1952’de Hüseyin Yeşil’in İstanbul Gedikpaşa’da kardeşleriyle birlikte el yapımı ayakkabı üretimine girmesiyle başlamıştır. Hüseyin Yeşil’in oğlu Serdar Yeşil 1992’de giriş yaptığı ayakkabı sektöründe Yepa markası altında iş ayakkabısı, Pabucchi Combat markası altında asker botu pazarlarında, yurtiçi ve yurtdışında önemli başarılara imza atmıştır. 2018 yılında Serdar Yeşil’in kurduğu Ser Ayakkabı Sanayi Ticaret Limited şirketi bünyesinde kurulan Serdar Yeşil markası, modern dünya erkeğinin moda ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla gerek klasik, gerek dinamik ve yenilikçi tasarımlarıyla, yurtiçi ve yurtdışında online satış kanalıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Serdar Yeşil, premium hizmet ve kaliteyi en ön planda tutarak %100 yerli ve deri koleksiyonlarıyla, uzun vadede bir dünya markası olmayı hayal edip, bu uzun yolculukta yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Spor ve Outdoor

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler