ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.yazlikcim.com.tr

BEGONVİL GRUP EMLAK TURİZM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

KAŞ KALKAN MAHALLESİ ŞEHİTLER CADDESİ NO:53 Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0160138883600001

Vergi No: 1601******

İşletme Adı: BEGONVİL GRUP EMLAK TURİZM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 09.05.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: begonvilgrup@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Yazlıkcım Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanarak, ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere mükemmel bir tatil deneyimi yaşatmak için sektörde 14 yıllık deneyimi ve birikimi bulunan BEGONVİL GRUP EMLAK TUR. TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ tarafından kurulmuştur. Aileniz ya da sevdiklerinizle unutulmaz bir tatil ve konaklama deneyimi geçirin diye Akdeniz ve Ege bölgesinde yüzlerce kiralık tatil villasıyla konaklama ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Tatil tercihiniz nasıl olur bilemeyiz ancak benimsediğimiz 100’de 100 memnuniyet misyonumuzla, lüks ile harmanlanmış fazlasıyla huzur içerikli bir tatil geçireceğinizin garantisini verebiliriz.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler