ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.yasamhome.com

ARSOLİN TEKSTİL MOBİLYA ELEKTRONİK TURİZM İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MAHABAD BULVARI YAN YOL IŞIK 5 SİTESİ B/BLOK Diyarbakır - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0085040583600010

Vergi No: 0850******

İşletme Adı: ARSOLİN TEKSTİL MOBİLYA ELEKTRONİK TURİZM İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 16.06.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: arsolintekstil@hs06.kep.tr
Kep Adresleri: yasam.home@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kalite & Estetiğin Adresi Yaşam Home Ev Dekorasyonunda öncü Marka ve Modellerle Müşterilerine En İyi Kaliteyi En İyi Fiyat Garantisi İle Satmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler