ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.limonlutepe.com

AGATE DANIŞMANLIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ORTABAYIR MAHALLESİ ŞAİR ÇELEBİ SOKAK ÖZTAŞ İŞ MERKEZİ 1/2 KAĞITHANE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0008086322700017

Vergi No: 0080******

İşletme Adı: AGATE DANIŞMANLIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.10.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: agatedanismanlik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

www.limonlutepe.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bitkisel içerikli kozmetik ürünler satışını gerçekleştiren bir sitedir.// www.limonlutepe.com is a verified website by "Electronic Commerce Information System" selling herbal cosmetic products.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler