ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.arnasmarket.com

ARNAS TARIM ÜRETİM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

KOŞUYOLU MAH, CENAP ŞAHABETTİN SOKAĞI NO: 26, 34718 KADIKÖY/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0080059861400001

Vergi No: 0800******

İşletme Adı: ARNAS TARIM ÜRETİM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 20.07.2020

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: arnastarim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Arnas Market; zeytinyağı, sabun, kahve, gıda ürünleri başta olmak üzere güçlü ve kaliteli markalarla Türkiye içinde faaliyet gösteren bir e-ticaret sitesidir. Arnas Market, Arnas ailesinin 350 yıllık tarım tecrübesiyle modern üretim teknolojilerini birleştirerek en lezzetli ve doğal ürünleri sunar.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Süpermarket ve Petshop

- Tekstil

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler