ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.fenomenurunler.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

FENOMEN ELEKTRONİK HİZMETLER TEKSTİL SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

BEYAZEVLER MH. 544 SK. NO:31 KREATİF MEDYA STUDİOS GAZİEMİR İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0385151268000001

Vergi No: 3851512680

İşletme Adı: FENOMEN ELEKTRONİK HİZMETLER TEKSTİL SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 06.10.2020

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: fenomenas@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Fenomen Ürünler 2020 yılında gelişen moda dünyasında, sizlere etki bırakan Fenomen’lerin en kreatif tasarımlarıyla yaşam stilinize etki bırakabilmek adına kurulmuştur. En iyi kumaş ve materyalleri kullanıyoruz. Size daha iyi bir hizmet sunmak önceliğimizdir. Bunun için en iyilerle çalışıyor, en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Özel tasarım ürünlerimizi satış kapasitemiz kadar üretiyor, israfın önüne geçiyoruz. Hızlı tedarik altyapımızla sizleri bekletmeden hızlı hizmet sunuyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart