ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.hemenbenimolmali.com

FATMA KARAÇELİK ÜFİŞ OYUNCAK VE HEDİYECİK

ORTABAYIR MAHALLESİ DEREBOYU CADDESİ, 146 A, GÜLTEPE KAĞITHANE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 42631******

İşletme Adı: FATMA KARAÇELİK ÜFİŞ OYUNCAK VE HEDİYECİK

Mobil Uygulama Adi: https://www.hemenbenimolmali.com/

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 20.04.2020

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Google Play Store Link: https://www.hemenbenimolmali.com/

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Hemenbenimolmalı 2003 yılında İstanbulda kurulmuş olup www.hemenbenimolmali.com.tr adresli web sitesi üzerinden E - ticaret hizmeti vermektedir.Hemenbenimolmalı faaliyet gösterdiği günden bu yana E-ticaret Yönündeki faaliyetlerine azami gayret ve verimlilik ile devam etmektedir. Şirketimiz genel olarak; Bebek, Çocuk Oyuncakları, Peluş Oyuncak ve Deniz ürünleri Kategorisinde ürünler sunmakta olup,mevcut ürün portfolyosunu günden güne genişletmeyi ve müşterilerinin ihtiyacını eksiksiz olarak internet üzerinden yapılacak güvenli alışverişler ile karşılamaya çalışmaktadır.Sektördeki tecrübelerimiz ile beraber müşterilerimize hizmet vermekte olup, ilk gün ki heyecanla çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz. Misyonumuz: Şirketimizin temel misyonu %100 müşteri memmuniyetini sağlamak ve hizmet kalitesini sürekli arttırmaktır. Vizyonumuz: Kullanıcıları yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı öncü firma ve lider firmalardan biri olarak E-ticaret Sektörüne devam etmek istiyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Bahis ve Şans Oyunları

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Spor ve Outdoor

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para