ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.toysall.com.tr

GRAVEL ANNE BEBEK ÜRÜNLERİ VE OYUNCAK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KÜÇÜKBAKKALKÖY MH.AYŞE HATUN ÇEŞME SK.NO:16/1 ATAŞEHİR/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0411039568000018

Vergi No: 4110******

İşletme Adı: GRAVEL ANNE BEBEK ÜRÜNLERİ VE OYUNCAK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Toysall

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 31.10.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.toysall.mobil

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/toysall/id1522440184?l=tr

Kep Adresleri: gravelbilisim@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

“ Mutlu ederek mutlu olmayı benimseyen bir organizasyonuz biz… Ve tüm bunları yaparken uzun vadeli, iyi ilişkiler kurar ve güven ortamı yaratarak aynı vizyonla aynı geleceğe odaklanırız. Oyun ve oyuncakların çocuklarımızın mutluluk kaynağı olduklarına inanıyoruz. Anne, baba ve çocuğu bir araya getiren, heyecanlandıran ve eğlendiren bu alana yatırım yapıyoruz. Onların bu alandaki gereksinimleri için e-ticarette geniş seçenekler sunarak, bunları erişilebilir ve satın alınabilir kılarak düzenli, şeffaf ve sorumlu bir iletişim yöneterek sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz sektörün gelişimine de katkı sunabilmenin yanı sıra, daha mutlu aileler ve daha mutlu bir toplumun oluşması için de üzerimize düşen görevi yerine getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz…”

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler