ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.modagulay.com

GÜLTEKİN ÇELİK MODA GÜLAY -

ALTINOVA MAH. İSTANBUL CAD. NO. 436 OSMANGAZİ/BURSA Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 31738******

İşletme Adı: GÜLTEKİN ÇELİK MODA GÜLAY -

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.09.2020

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: modagulay@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Moda Gulay tekstil sektörünün tesettür giyim kolunda 2000 yılından bu yana 20 yılı aşkındır faaliyet göstermektedir. Konfeksiyon alanında alt, üst ve dış giyim grup ürün olarak hem üretim hem de perakende satışı yapmaktadır. Moda Gülay merkezi Bursa olmak üzere 9 tane perakende satış yapan fiziksel mağazaya sahiptir. Yoğun talep ve istekler üzerine perakende mağazalarının yanı sıra 2019’dan beri e-ticaret mağazası faaliyetine de başlamış bulunmaktadır. İnançlarına göre bir giyim tarzı benimsemiş dünya kadınlarına; tam da istedikleri gibi iyi görünüp, iyi hissetmeleri için stil sahibi alternatifleri sunan bir marka haline gelen Moda Gulay müşterilerinin sevgisi , güveni ve yakın ilgisiyle her geçen gün büyümeye devam ediyor, büyürken de Star tap ruhunu koruyan tesettür giyim alanında öncü marka Moda Gulay e satış sitesinden müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile yola çıkan Moda Gülay markası ekibi olarak vazgeçilmez kuralımız, özgün tasarımlarımız, kaliteli ve rahat kumaşlardan oluşan koleksiyonlarımızla güncel modeller ile müşterilerimize farklı olma ayrıcalığı sunmak ve 4077 sayılı tüketici koruma kanunlarına uygun hareket etmektedir. VİZYONUMUZ En kaliteli ve ekonomik ürünleri müşterilerine güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak. MİSYONUMUZ Vazgeçilmez kurallarımız, özgün tasarımlarımız, kalite ve rahat kumaşlardan oluşan koleksiyonlarımız ile yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek; güncel modellerimiz ile müşterilerimize farklı olma ayrıcalığı sunmak. book Blog & Haberler

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler