ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.altinkonak.com.tr

ALTIN KONAK KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KONAK MAH ANAFARTALAR CAD NO 70 İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0070066701100001

Vergi No: 0700******

İşletme Adı: ALTIN KONAK KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.05.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: altinkonak@hs06.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Hakkımızda “Aşkla Bambaşka” sloganı ile yola çıkan Altın Konak Kuyumculuk ve Mücevherat, 27 yıllık ticari tecrübesi yanında başarı hikayesi ile kuyum ve mücevher sektörünün hızla büyüyen kuruluşu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye'nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam etmektedir. Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Altın Konak, takı sektörünün yeni eğilim ve trendlerini öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştirmektedir. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Altın Konak Kuyumculuk, aynı zamanda kuyum ve mücevher sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedeflemektedir. Başta, çiftelere özel zengin alyans modelleri, altın bazlı takılar, değerli taşlar olan pırlanta, elmas, yakut, zümrüt vb. mücevher niteliği taşıyan ürünlerin de üretim ve satışını gerçekleştirmektedir. Kaliteden ödün vermeden tasarlanan ürünlerini farklılık yaratmak isteyenler için şıklık ile birleştiren Altın Konak, birbirinden özel modellerini geniş ürün gruplarına yansıtmaktadır. Aynı zamanda her dönemde sunduğu cazip kampanyaları, farklı ürün gruplarındaki indirimleri ile ayrıcalık yaratarak tüketiciye her anlamda kolaylık sağlamaktadır. Şirket altyapısını, ISO çalışmalarına uyumlu bir şekilde oluşturan şirketimiz, 18.11.2019 tarihinde TSE – ISO 9001: 2015 denetimlerini de başarıyla geçerek Türkiye'deki ilk ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgeli Kuyumcu Mağazası ve Mücevher üreticisi olma unvanını kazanmıştır. 10 binden fazla müşteriye hizmet vermekten ve sizlere kaliteyi uygun fiyatlarla sunmaktan onur duyuyoruz…

Mal ve Hizmetler

- Kuyumculuk

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler