imzapos.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

İMZAPOS BİLGİ VE YAZILIM TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ

KÜÇÜKBAKKALKÖY, FEVZİPAŞA CD NO:45/46 KAT:3 D:.16 ATAŞEHİR İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0474073910700001

Vergi No: 4740739107

İşletme Adı: İMZAPOS BİLGİ VE YAZILIM TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: imzapos

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digitalplanet.staff.imzapos&hl=in

Kep Adresleri: imzapos@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

İmzapos, Sanal Pos ürünüdür. Online tahsilat yapmak isteyen firmaların ihtiyacı olan sanal pos hizmetleri sağlayıcısıdır. İMZAPOS , Visa ve MasterCard gibi tüm küresel kartlı ödeme şirketleri tarafından onaylı ve en yüksek güvenlik standartlarına uygun geliştirilmiş ödeme çözümleri sunar. Firmamız TCMM Tarafından Lisanslı Ödeme Ve Elektronik Para Kuruluşları İle İş Ortaklığı Yapmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Finansal Hizmetler

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para