ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

imzapos.com

İMZAPOS BİLGİ VE YAZILIM TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ

AĞAOĞLU MY NEWWORK BARBAROS, IHLAMUR BV NO: 3, 34746 ATAŞEHİR/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0474073910700001

Vergi No: 4740******

İşletme Adı: İMZAPOS BİLGİ VE YAZILIM TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: imzapos

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 30.04.2020

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digitalplanet.staff.imzapos&hl=in

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

İmzapos, Sanal Pos ürünüdür. Online tahsilat yapmak isteyen firmaların ihtiyacı olan sanal pos hizmetleri sağlayıcısıdır. İMZAPOS , Visa ve MasterCard gibi tüm küresel kartlı ödeme şirketleri tarafından onaylı ve en yüksek güvenlik standartlarına uygun geliştirilmiş ödeme çözümleri sunar. Firmamız TCMM Tarafından Lisanslı Ödeme Ve Elektronik Para Kuruluşları İle İş Ortaklığı Yapmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Finansal Hizmetler

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler