ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.paspastoptancisi.com

BOLERO ÇORAP İPLİK VE TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

TERAZİDERE MAHALLESİ CUMHURİYET CADDDESİ NO:55 BAYRAMPAŞA/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0179059758600018

Vergi No: 1790******

İşletme Adı: BOLERO ÇORAP İPLİK VE TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 08.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: bolerocorap@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Paspas Toptancısı, Bolero Tekstil bünyesinde, dekoratif yer tekstili ve zemin sektöründe modern, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. Zemin ve halı sektöründe önemli bir yere sahip olan firmamızın ürün yelpazesinde banyo paspası, alüminyum paspas, kıvırcık paspas, çelik halı, z-mat Paspas, halı, suni çim halı ve yolluk halı çeşitleri bulunmaktadır. Müşterilerimizin online alışveriş güvenliğini sağlayarak online alışverişlerde herkesin yaşamış olduğu yetkiliye ulaşamama, siparişten haber alamama gibi sorunların yaşanmaması temel önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Mesai saatleri içerisinde telefon veya e-mail yolu ile bize iletilen tüm talep, istek, görüş ve şikayetleriniz en kısa süre içerisinde değerlendirilip cevaplanmaktadır. Bizi farklılaştıran unsur; piyasada en beğenilen renk ve desenlerin uygun fiyatlı olarak sunulması ve ürünlerin Türkiye'nin her yerine bir tıkla ulaştırılabilmesidir. VİZYON Genç, dinamik, profesyonel ve titiz bir ekip ve sahip olduğu yılların deneyimi ile birlikte büyüme hızını artırmaya, kaliteli hizmet ve ürünler sunarak online ve hızlı hizmet ile Türkiye'de alanında kalitenin ve güvenin tek adresi olmayı hedeflemektedir. Saygılarımızla,

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı