ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

troikaroasting.co

ESE ORGANİZASYON TURİZM GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HUZUR MAHALLESİ BEYAZIT CADDESİ ŞENLİKOĞLU NO:11/1 SARIYER İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0377047261800001

Vergi No: 3770******

İşletme Adı: ESE ORGANİZASYON TURİZM GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 03.07.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: eseorg@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kahve sektöründe 20 yıllık deneyimli kadrosu ile hizmet veren Troika, kahvelerini kalite ve lezzet esasları ile tüketicilerine sunuyor. Farklı tadımları sevenlere hitap eden Troika, son tüketicinin yanı sıra toptan satışta da bir çok markaya çekirdek kahve ve kavrulmuş kahve hizmeti vererek sektörüne yön vermeye devam ediyor. Troika, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutan politikaları ile her zaman müşterisinin yanında olarak çözüm odaklı hizmet vermeye devam ediyor.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler