ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.posbarkod.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

TİMKUT TEKNOLOJİ İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ

BAHÇELİEVLER MAH. BEYOĞLU CAD. NO:1 KAT: 2 ALTIEYLÜL Balıkesir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0844106257200001

Vergi No: 8441062572

İşletme Adı: TİMKUT TEKNOLOJİ İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Posbarkod Systems

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 09.04.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.posbarkodsystems.mobil

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

23 Yılı aşkın sektör deneyimi ile tüm perakende ve toptan sektörlerin ihtiyacı olan satış noktası (Point of Sale - POS) Araçta Satış, Depo Otomasyonları, Android ve IOS Mobil Uygulamaları ve bu sistemlerinin yazılım ve donanımına yönelik anahtar teslim çözümler üreten % 100 yerli sermayeli bir teknoloji firmasıdır. Hedefimiz tüm toptan ve perakende sektörleri için hem kaliteli hem de ülke şartlarına tam uygun bir ürün ve çözümler ortaya koymaktır.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler