ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.artuklutelkari.com

METİN DEMİR ARTUKLU TELKARİ VE GÜMÜŞÇÜLÜK

SEYİTLER MAHALLESİ 7.CAD. NO:9 MİDYAT Mardin - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 33506***********

Vergi No: 33506******

İşletme Adı: METİN DEMİR ARTUKLU TELKARİ VE GÜMÜŞÇÜLÜK

Mobil Uygulama Adi: www.artuklutelkari.com

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.11.2019

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

App Store Link: https://www.artuklutelkari.com

Kep Adresleri: metin.demir.4@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Yöresel takı sektöründe Trabzon Hasırı, Mersin Hasırı, Kazaziye, Telkari ve Urfa Akıtma işçiliğinde hizmet vermekte olan Artuklu Telkari & Gümüşçülük bir Altın ve Gümüş İşçiliği işletmesidir. Geleneksel ve Yöresel takı modasını sizler için yeniden çizen Firmamız 2008 yılından beri kuyumculuk birikimi ile sizlere hizmet vermektedir.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Kuyumculuk

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler