ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ofisomi.com

OFİSOMİ SANAL MAĞAZACILIK ELEKTRONİK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ATA MAHALLESİ 3512 CADDE NO:18 Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0634091634200001

Vergi No: 6340******

İşletme Adı: OFİSOMİ SANAL MAĞAZACILIK ELEKTRONİK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Ofisomi

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.04.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ofisomi&hl=tr

Kep Adresleri: ofisomi@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

OFİSOMİ SANAL MAĞAZACILIK ELEKTRONİK İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. Çok Yönlü Hizmet Anlayışı Ofisomi.com'da Bilgisayar, Bilişim, Yazılım, Teknik Servis, Bitmeyen Kartuş, Web Dizayn, E-Ticaret.. Ofisomi, bünyesinde hizmet verdiği ofisomi.com e-ticaret sitesi ile elektronik,baskı ve süblimasyon ürünleri satışı yapar. Baskı sistemleri ithalatı ile beraberinde onlarca farklı distribütör firma ile sizlere çözüm ortaklığı sunmaktadır. Başta Kodak Fotoğraf ve Medya Kağıtları olmak üzere, Epson, HP, Canon, Brother marka yazıcı ve sarf malzemeleri satışı yapmaktadır. Smartink mürekkepler ve Smartphoto fotoğraf kağıtlarının ithalatçı firmasıdır. Ofisomi ve Smart Süblimasyon markalarını bünyesinde barındırır.Yüzlerce farklı markayı aynı çatı altında buluşturup, sizlerin beğenisine sunar. İndex Grup Şirketler, Arena Bilgisayar, Penta Bilgisayar Başta olmakla beraber Onlarca ithalatçı Distribütör firmanın resmi bayiidir. Hizmet Listesi Teknik Servis Bilgisayar ve alt ürünleri, Epson, Canon, Hp, Brother Marka Baskı ürünleri ve Bitmeyen Kartuş Sistemleri entegre ve teknik destek hizmeti profesyonel ekibimizce verilmektedir.Servis hizmetimiz yüksek standartlarda olup, piyasa fiyatlarının altında sizlere sunulmaktadır. Bize ulaşmaktan çekinmeyiniz. E-Ticaret Güçlü altyapısı ve kolay kullanımı ile bir e-ticaret sitesinde olması gereken tüm özellikleri bünyesinde barındıran ideaSoft E-Ticaret Sistemleri ile Ofisomi siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Online Satış OFİSOMİ SANAL MAĞAZACILIK ELEKTRONİK İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. bünyesinde satış yapan internet sitesi Ofisomi.com geniş ürün yelpazesi uygun, ödeme seçenekleri ve kolay kullanılabilir arayüzü ile hizmetlerine devam etmektedir.Kayıtlı binlerce müşterisi bulunan portalları incelemenizi tavsiye ederiz. Geniş Bayi Ağı Ofisomi binlerce ürünü en iyi fiyatlarla sağlar. Kampanyaları ve fırsatları takip edebilir, kampanyalı ürünlere çok avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Web Hosting Ofisomi, çözüm ortaklarına sunduğu değerleri "Ofisomi Bulut” ile çeşitlendirmeye devam ediyor. Tedarikçi ve hizmet sağlayıcıların bulut tabanlı çözümleri Alastry üzerinden satışa sunuluyor. RESMİ FAALİYET KONUSU BİLGİ TEKNOLOJİLERİ Meslek grubunda, ANKARA ili Bölgesinde Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda bilgisayarların, çevre donanımlarının ve yazılımların perakende ticareti (video oyun konsolları dahil) konularında hizmet vermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler