Doğrulama karekodu bulunmamaktadır


ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.caglayan.com

ÇAĞLAYAN KİTABEVİ VE EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Genel Bilgiler

Mersis No: 0219010050100010

Vergi No: 2190******

İşletme Adı: ÇAĞLAYAN KİTABEVİ VE EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.12.2017

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: caglayankitabevi@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Çağlayan Kitabevi, akademik çevrelerin ihtiyacı olan basılı ve dijital kitapların akademisyenlere ve öğrencilere sağlanması konusunda faaliyet göstermektedir. 1952'de temelleri atılan ve bugüne kadar faaliyetlerine aralıksız devam eden Çağlayan Kitabevi, çağın gerekliliklerini takip ederek, gerek yurtiçi gerekse de yurtdışında birçok yayınevinin kitaplarını müşterilerine sunmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

Ödeme Türleri

Site/Mobil uygulamaya ilişkin bu alana veri girişinde bulunulmamıştır.