ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.multitatil.com

TUYARA TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MERKEZ MAH CENGİZ TOPEL 2. SOK. ELİT İŞ MERKEZİ NO:11/10 DALAMAN Muğla - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0872117718800001

Vergi No: 8721******

İşletme Adı: TUYARA TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 25.04.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: ersun.ince@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Multi Tatil 2019 Yılında kurulmuş Türsab üyesi bir Seyahat Acentesidir. (MİÇİL TURİZM SEYAHAT ACENTESİ Türsab Belge No:12191) Tuyara Turizm ve Tic. Ltd. Şti. kuruluşudur. Muğla Ticaret Odası’na kayıtlıdır. (Ticaret Sicil No:8253)

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler