ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.dogansaatdunyasi.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

SELAHATTİN DOĞAN DOĞAN SAAT DÜNYASI

ZİYA GÖKALP MAH. TURGUT ÖZAL BLV. NO: 5-B MERKEZ BATMAN Batman - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 16388******

İşletme Adı: SELAHATTİN DOĞAN DOĞAN SAAT DÜNYASI

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 18.06.2020

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: selahattin.dogan.2@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Doğan Saat Dünyası 1995 yılından bu yana saat sektöründe faaliyet göstermektedir. İlk kurulduğu yıllarda güneydoğu Anadolu bölgesinde toptan pazarlama üzerine kuruldu. 5 yıl toptancılık yaptıktan sonra 2000 yılında dünyaca ünlü saat markalarıyla ilk perakende mağazasını açmıştır, daha sonra mağazalaşma kararı alıp cadde mağazalarına yönlenmiştir. Doğan Saat Dünyası olarak; 25 yıldır, müşterilerimizin talepleri ve memnuniyetleri doğrultusunda satış ve pazarlama sürecini sürdürmekteyiz. En kaliteli ürünü, en ekonomik şekilde müşterilerimize sunma gayretindeyiz. Sürekli gelişme anlayışını benimseyen, bütün ilişkilerinde kalite, güven ve dürüstlüğü ilke edinen bir firmayız. Yılların tecrübesiyle sektöre hitap etmekteyiz. Öncelikli hedefimiz kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayabilmektir. 2002 yılında 2. şubesini açan Doğan Saat Dünyası günümüzde 5 mağaza ile hizmet vermektedir. 2015 Yılında Türkiye'nin her bölgesine ulaşabilmek için E-Ticaret sitemizi kurup tüm platformlarda mağaza açtık. Müşterilerimize; güler yüz, yenilikleri takip ederek, kaliteli ürün ve teknik destek sağlamayı ilke edinmiştir. Doğan Saat Dünyası model, estetik, kalite, fonksiyon, saygınlık taşıyan markaların tek yetkili temsilciliğini, tüketici beklenti ve ihtiyaçlarına göre kendini yenileyebilmesi, kalitesinden taviz vermeyen hizmet anlayışı çağdaş ve profesyonel yönetimi ile Türkiye pazarında lider konumunda aranan isim olmuştur. Doğan Saat Dünyası olarak saat sektöründe hizmet veren şirketimizin bugüne kadar elde ettiği başarılarına yenilerini ekleyerek uzun yıllar müşterilerine hizmet etmeye devam etmek; sektörümüzde etkili ve lider bir kuruluş olarak Doğan Saat Dünyası hem Türkiye hem de bölgesinde erişebileceği en iyi konuma getirmek hususunda çalışmalarımıza devam edeceğiz Bize ayırmış olduğunuz vaktiniz için sonsuz Teşekkürlerimizi sunar ve güzel bir Alışveriş Yapmanız Dileğiyle.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler