ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

villakalkan.com.tr

WİNGS SEYAHAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ŞEHİTLER CADDESİ NO:50A 2 KALKAN MAHALLESİ KAŞ Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0813105780400001

Vergi No: 8131******

İşletme Adı: WİNGS SEYAHAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 20.10.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: wingssethtursan@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Yurt içi ve yurt dışı villa kiralama ve otel rezervasyonu alanlarında geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Alanında uzman ve deneyimli ekibimizle birlikte, müşterilerimizin tüm seyahat ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunmaktayız.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı