ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.iklimbahce.com

İKLİM BAHÇE KÜLTÜRLERİ FONKSİYONEL GIDA ÜRÜNLERİ BİLGİSAYAR İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ŞEVKET SÜMER MAH. 5972 SOK. NO:4/4 AKDENİZ Mersin - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0470058046900014

Vergi No: 4700******

İşletme Adı: İKLİM BAHÇE KÜLTÜRLERİ FONKSİYONEL GIDA ÜRÜNLERİ BİLGİSAYAR İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 04.04.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: iklimbahce@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

İBK İklim Bahçe Kültürleri markasıyla sebze ve çiçek tohumlarının araştırılması, üretimi ve satışı konusunda faaliyet gösteren şirketimiz, Mersin merkezli olup tohum üretim ve işleme faaliyetlerini 20 yılı aşkın süredir sürdürmektedir. İKLİM Bahçe Kültürleri Fonksiyonel Gıda Ürünleri Bilgisayar İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının 1343 üretici kod numaralı üretici firma vasfıyla 70’den fazla türde sertifikalı ve standart tohum üretimini sözleşmeli çiftçi dostlarıyla gerçekleştirmektedir. Üretimini yaptığı tür ve çeşitlerin geliştirilmesi konusunda durmaksızın çalışmalar yürütmektedir. Şirketimiz ülke genelinde seçkin bayilerle çalışarak satış ağını kurmuş olup üretimini yapmış olduğu yüksek kaliteli tohumların pazarlanması konularında faaliyetlerini sürdürmektedir. İklim Bahçe Kültürleri San. Tic. Ltd. Şirketi TSÜAB- Tohum Sanayicileri ve Üreticileri Alt Birliği,BİSAB- Bitki Islahçıları Altbirliği, MTSO- Mersin Ticaret ve Sanayi Odası ve MTB- Mersin Ticaret Borsası üyesidir. Şirketimizin amacı; yürürlükteki tohumculuk kanunlarına uygun olarak, yeni sebze ve tarla bitkileri çeşitlerinin ıslahına ve uyumuna yönelik çalışmalarla, aranan ürünler üreterek ülkemiz tarımına ve ekonomisine katkıda bulunan, örnek alınan bir şirket olmaktır.

Mal ve Hizmetler

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler