ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.haibrag.com

HAİBRAG PAZARİNG E-TİCARET MARKETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

KERESTECİLER SANAYİ SİTESİ 15.SOKAK 14/A BLOK BAŞAKŞEHİR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0454159264900001

Vergi No: 4541******

İşletme Adı: HAİBRAG PAZARİNG E-TİCARET MARKETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 06.08.2020

İşletme Türü: Anonim Şirket

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

"Yaşam İçin Her Şey" sloganıyla Türkiye pazarına giren Haibrag A.Ş. olarak ofis malzemelerinden kırtasiyeye, gıdadan temizlik ürünlerine, elektronik eşyadan mobilya ve hırdavata kadar uzanan geniş ürün yelpazemizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Öncelikle İstanbul ve Kocaeli’nden başlayıp 7 bölgede 18 ilde depo ve dağıtım ağlarımızı oluşturup, kendi araç filomuz ve personellerimizle en hızlı ve güvenilir hizmeti vermeyi planlıyoruz. Haibrag A.Ş. Alman kalite ve disipliniyle yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedeflemiş; ürün ve hizmetten kaynaklı sorunları en kısa sürede çözüme ulaştırarak müşteri memnuniyeti hususunda yeni bir standart oluşturmayı planlıyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Spor ve Outdoor

- Süpermarket ve Petshop

- Tekstil

- Telekomünikasyon

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler