ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.tidasanat.com.tr Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

TİDA SANAT EĞİTİM DANIŞMANLIK YAPIM VE YAYINCILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

CAFERAĞA MAH. GENERAL ASIM GÜNDÜZ CAD. NO: 62 İÇ KAPI NO: 5 KADIKÖY İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0844109003900001

Vergi No: 8441******

İşletme Adı: TİDA SANAT EĞİTİM DANIŞMANLIK YAPIM VE YAYINCILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 18.07.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: tidasanat@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

TİDA; tiyatro, drama, sinema, edebiyat ve dans üzerine bilimsel araştırmaların, atölye çalışmalarının ve performansların sunumunu/yayımını gerçekleştirmek için kurulmuştur.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Eğitim

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Online Eğitim

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler