ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

sportuel.com

GENCAL GİYİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KALEDERE MAHALLESİ BELEDİYE CADDESİ NO 21 Ordu - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0391031534300013

Vergi No: 3910******

İşletme Adı: GENCAL GİYİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 19.10.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Seçkin Markaların Adresi 1985 yılında kurulan Gencal Giyim Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. Ordu’da yer alan fiziksel mağazaları ve online alışveriş sitesiyle faaliyetlerine devam etmektedir. En iyileri kullanıcıyla buluşturmayı hedefleyen firmamız, Nike, Skechers, Lumberjack, Mavi, CAT, Koton, LTB, Harley Davidson gibi sektör kurallarını belirleyen markaların ürünlerini tek çatı altında topluyor. Gencal Giyim Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ., satışa sunulan markaların yetkili satıcısıdır, dolayısıyla tüm ürünler %100 orijinaldir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti, tüm faaliyetlerin odağında yer alıyor. Bu kapsamda, fiziksel mağazalarda güler yüzlü hizmet, online mağazada ise güvenli, kolay ve hızlı alışveriş söz konusudur.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Spor ve Outdoor

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler