ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.anilkids.com

ANIL KONFEKSİYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AKDENİZ MAH. MİMAR KEMALETTİN CAD., NO71/E KONAK/İZMİR İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0069006252700001

Vergi No: 0690******

İşletme Adı: ANIL KONFEKSİYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 23.06.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: anilkonfeksiyon@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

BİZ KİMİZ ? TASARIM, YENİLİK, TECRÜBE. 1980 yılında kurulan firmamız, edindiği tecrübe ve kalite anlayışıyla hızla büyüyüp günümüze kadar gelmiştir. Özgün tasarımları ve müşteri memnuniyeti sayesinde, çocuk abiye ve çocuk takım elbise sektöründe kendini kanıtlamıştır. Ayrıca, 2008 yılından bu yana If Wedding Fashion fuarında ve 2018 yılından bu yana CBME Türkiye - Anne, Bebek ve Çocuk fuarında her sene Türkiye'yi dünya karşısında başarılı bir şekilde temsil etmiştir. ONLARI MUTLU ETTİK MİNNETTAR MÜŞTERİLERİMİZ. Özgün tasarım, kalite ve müşteri memnuniyeti sayesinde, çalıştığımız herkesi mutlu ettik. Sizde bu deneyimi paylaşmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı