www.anilkids.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

ANIL KONFEKSİYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AKDENİZ MAH. MİMAR KEMALETTİN CAD., NO71/E KONAK/İZMİR İzmir - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0069006252700001

Vergi No: 0690062527

İşletme Adı: ANIL KONFEKSİYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: anilkonfeksiyon@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

BİZ KİMİZ ? TASARIM, YENİLİK, TECRÜBE. 1980 yılında kurulan firmamız, edindiği tecrübe ve kalite anlayışıyla hızla büyüyüp günümüze kadar gelmiştir. Özgün tasarımları ve müşteri memnuniyeti sayesinde, çocuk abiye ve çocuk takım elbise sektöründe kendini kanıtlamıştır. Ayrıca, 2008 yılından bu yana If Wedding Fashion fuarında ve 2018 yılından bu yana CBME Türkiye - Anne, Bebek ve Çocuk fuarında her sene Türkiye'yi dünya karşısında başarılı bir şekilde temsil etmiştir. ONLARI MUTLU ETTİK MİNNETTAR MÜŞTERİLERİMİZ. Özgün tasarım, kalite ve müşteri memnuniyeti sayesinde, çalıştığımız herkesi mutlu ettik. Sizde bu deneyimi paylaşmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı