ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.coolhali.com

COOL HALI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HAMZABEY CADDESİ 113 SOKAK NO: 2/B ALANYURT İNEGÖL Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0160065261500013

Vergi No: 1600******

İşletme Adı: COOL HALI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.09.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: begenal@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1980 yılında askerden dönen Bayezit YILDIRIM'ın gurbet hikayesi, eşinin elleriyle dokuduğu 18 halıyı Manisa'nın Demirci ilçesinden Samsun'a şehirler arası otobüs ile satmak için yola çıkmasıyla başlar. Eşinin el emeği halıları ile şehir şehir, otobüs otobüs gezerek geçen ticaret hayatı seyyar olarak 3 yıl devam eder. 3 koca yıl, yanında taşıyabildiği kadar halıyı satmaya çalışarak geçiren Bayezit Bey, seyyar ticaret ile geçen zorlu yılların ardından 1983 yılında, 3 yılın sonunda Bursa İnegöl'de ilk mağazasını "Beğenal Halı Pazarı" 'nı açar. Uzun yıllar tek başına mücadele eden kurucumuz Bayezit Bey, 1997 yılında 2 oğlunu da yanına alarak şirketleşme yolunda ilk adımını atar. Kurucumuz Bayezit Bey'in başlattığı bu yolculuğa şirketimiz bugün sektörün Ulusal ve Uluslararası öncü firmaları ile devam ediyor. 18 halı ile başlayan hikayede hızla büyüyen şirketimiz Beğenal Ltd. Şti. ismiyle Halı ve Beyaz Eşya alanında sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır. En iyi hizmeti hak eden sizlere, en iyi ürünü, en uygun fiyatlarla, üstün hizmet ile sunmaya devam ediyoruz. 1983'ten beri..

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler