ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.deriza.com

DERİZA DERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GAZİ MAHALLESİ 16 SOK NO 11/E GAZİEMİR İZMİR İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0293093923700001

Vergi No: 2930******

İşletme Adı: DERİZA DERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Deriza

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 06.04.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rzmobile.derizaapp

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/deriza/id1476406965?l=tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Deriza.com; Ege Üniversitesi Deri Mühendisliği mezunu olan Recep AYCAN tarafından kurulmuştur. Yaklaşık 1 yıllık bir çalışma ile alt yapısı hazırlanan deriza.com beta yayınına 2012 aralık ayında girmiştir. deriza.com deri mont ve ceketten deri çantalara , deri cüzdandan kürke, ayakkabıdan kemere ve deri aksesuarlarına kadar tüm ürünlerde en uygun fiyat garantisi ile üyelerine sunan bir alışveriş sitesidir. Deriza.com üzerinden satılan ürünler %100 orjinaldir. Asla taklit ve yasal olmayan ürünler deriza.com'da yer almamaktadır. Farkımız; deriza.com'un farkı trend olan ve en fazla tercih edilen deri ürünleri ve aksesuarlarını en uygun fiyatla müşterilerine sunmasıdır. Bunun yanında satış ve satış sonrası destek ile müşterilerimizin memnun olması için elimizden gelenden daha fazlasını yapmaya çalışmamızdır. Deriza.com'dan sorulan hiçbir soru yanıtsız kalmamakla beraber herhangi bir sorunda karşınızda kesinlikle bir muhatap bulabilirsiniz. Bütün ürünlerinde kendi patentli markamız olan Deriza ( Gerçek Deri ) olarak satış yapılmaktadır. Deri mont, deri ceket ve deri yelek ürünlerimiz kuzu derisinden üretilmektedir. Deri kemer, deri çanta, deri cüzdan ve deri aksesuar gruplarımız dana derisinden üretilmektedir. Ticaret Sicil No : 215386 Mersis Numarası : 0293 093 9237 00001

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler