ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.hizmarket.com

SEDAT ÇAĞIN SEDAT ELEKTRONİK

ŞAHİNTEPE MAH. 133385 NOLU SK. NO:13/A C5 BLOK NO:39 ŞAHİNBEY Gaziantep - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 26212******

İşletme Adı: SEDAT ÇAĞIN SEDAT ELEKTRONİK

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.11.2019

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: sedat.cagin@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Video Kamer, Fotoğraf Makinesi, Lens, Flaş, Drone, Satışı Ve Teknik Servis Hizmeti veren Bir İşletmedir. ________________________________________________________________________________________________ Akınsoft Bayii Hız Teknoloji E-Ticaret, Ön Muhasebe, Genel Muhasebe, E-Fatura ve e-Arşiv ve birçok Program Satış ve Teknik Destek Hizmeti verilmektedir

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler