ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

dermatech.com.tr

HEPRİX TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

YEŞİLCE MAH. BARBAROS CAD. NO:33 KAT:2 D:13 34418 - KAĞITHANE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0461047390900014

Vergi No: 4610******

İşletme Adı: HEPRİX TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 10.04.2020

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: heprix@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Dermokozmetik ve OTC alanında farklı bir bakış açısı sunmak amacı ile sektörün önde gelen uzmanları tarafından hazırlanmış içerikleri ve benzersiz formülleri ile sağlıklı doğa dostu üretim anlayışını benimsemiş bir marka olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 2016 yılında yaşam döngüsü başlayan Dermatech markamız alanında benzersiz içerikler sunması kaliteli ve uygun maliyetli ürünler üretmesi ile sektörde hak ettiği başarıyı yakalamıştır. 2009 Yılından bu yana Teknoloji, Sağlık ve Kozmetik alanında hizmet veren Heprix Teknoloji A.Ş. bünyesinde yerine alan Dermatech markası Türkiye’nin önde gelen Dermokozmetik ürünleri arasında yerini almak için her geçen gün daha fazla çalışmaktadır. Benzersiz Formül Sektörün önde gelen uzmanları ile benzersiz formüller kullanarak ürünlerimizde en etkili sonuçlar almak için AR-GE konusuna ve yenilikçi sektöre yön veren bir marka olmak için çok çalışıyoruz. Güvenilir Ürün Dermatech markası altında üretilen tüm ürünler sağlık ve kozmetik yönetmeliklerine ve güvenlik değerlendirme testleri yapılarak satışa çıkmaktadır. %100 Müşteri Memnuniyeti Satış ve kullanım süreçlerinde tüm sorularınız firmamızın alanında uzman ekipleri tarafından titizlikle cevaplanır. Markamızın birinci önceliği %100 müşteri memnuniyeti anlayışıdır.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler