ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.gumushaneden.com

GÜMÜŞHANEDEN YÖRESEL ÜRÜNLER TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BAĞLARBAŞI MAHALLESİ TURGUT YÜCEL/2 SK. NO: 2/A MERKEZ Gümüşhane - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0425044202500001

Vergi No: 4250******

İşletme Adı: GÜMÜŞHANEDEN YÖRESEL ÜRÜNLER TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Gümüşhane'den

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.11.2019

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=cyhnt.gumushaneden.app&hl=en_US

Kep Adresleri: gumushanedenyoreesel@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Çocukluğumuzda annemizin hazırlamış olduğu pestil ve köme bilinirliği arttıkça ve talep edilen miktar ev yapımı üretimden sağlanamayınca üreticilerimiz fabrikalaşma yolunu seçti böylece pestil ve köme zamanla şehrin ekonomik bir dinamiği haline geldi. Ancak fabrikalaşmanın her alanda getirdiği yozlaşma burada da kendini göstermiş, medeniyetimizin geleneksel tatları bu furyayla unutula gelmiştir. Bu minval üzere bizler saklı kalan bu yitik hazinelerimizi tekrar gün yüzüne çıkarıp, doğal ürünlerimizi bütün tazeliği ile damaklarda buluşturmayı şiar edindik. 2014 yılında hizmete açılan gumushaneden.com web sitemiz o eski tatları bulmak ve aynı doğallığı ile sizlerle bir araya getirmek için büyük gayretler sarf etti. Bu süre zarfında teknolojik altyapı, ar-ge çalışmaları ve çağın tüm gelişmişliğinden faydalandı. Nihayetinde çağın gereklerine uyum sağlayan tedarikçileriyle anlaşmalar sağlayarak gumushaneden.com tatlarını sizlere sunmaktan gurur duymaktadır. Ancak gelmiş olduğu noktayı daha üst sıralara taşımak için çalışmalarına da devam etmektedir. Tedarikçimizin T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından aldığı TR-29-K-000151 numaralı üretim izniyle www.gumushaneden.com lezzetlerimizi sizlere buluşturmaktayız. Tesislerimiz Gümüşhane’de bulunmakta olup dilediğiniz zaman iletişim bilgilerinde ki adreste siz değerli misafirlerimizi lezzetlerimizi yerinde tatmaya bekleriz . Pestil tatlısı günler dileriz.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Kupon, Kredi ve Hediye Çeki

- Süpermarket ve Petshop

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler