ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.hepsigerekli.com

STGRUP TANITIM DANIŞMANLIK MEDYA TELEVİZYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETİLER MAH.BEBEKYOLU ÖZDEN SOK. NO:17A ETİLER P.K.34337 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0781070663400001

Vergi No: 7810******

İşletme Adı: STGRUP TANITIM DANIŞMANLIK MEDYA TELEVİZYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 24.07.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: stgruptic@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kırtasiyeler, Hediyelik Eşya Mağazaları, karma mağazalar, ilginç ve konsept ürünlere ihtiyaç duyan perakende noktalar için bir E-Bayilik Sistemidir. www.hepsigerekli.com web sitesi üzerinden ihtiyacınız olan ürünleri bulur, ürün resimlerini, özelliklerini stoklarını görür ve toplu olarak satın alabilirsiniz. www.hepsigerekli.com, Promosyon Ürünleri, Hediyelik Eşyalar, Özel Tasarım Markalı Ürünler tedariki konusunda Türkiye’nin Lider Ürün tasarımcısı STGRUP TANITIM DANIŞMANLIK MEDYA TELEVİZYON SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. ’in toptan satış kanalıdır. STGRUP TANITIM DANIŞMANLIK MEDYA TELEVİZYON SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ., 2013 yılından bu yana tüm dünyadan tedarik ettiği 5.000 den fazla çeşit ürünü iş dünyasına sunmaktadır. STGRUP TANITIM DANIŞMANLIK MEDYA TELEVİZYON SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.’in ürünleri, Avrupa, Uzakdoğu ve Türkiye’den tedarik edilir veya STGRUP için özel olarak imal ettirilir. STGRUP’un kendine özgü patentli tasarımları, özel sanatçı tasarımlı ürünleri tüm Dünya’ya ihraç edilmektedir. STGRUP, temsilcisi olduğu tanınmış Dünya markaları ile de kırtasiye, hediyelik eşya ve promosyon ürünleri ihtiyaçlarının neredeyse tamamına cevap verecek kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. www.hepsigerekli.com, web üzerinden hızlı erişim ile firmanızın ihtiyacı olan ürünleri hızlı bir biçimde adresinize getirir. Bünyesindeki baskı, paketleme ve kargo birimleri, güçlü stokları, 1.000 m2 lik lojistik deposu, bünyesindeki yazılım firması ve ERP alt yapısı ile hızlı ve güvenilir sevkiyatlar yapabilir.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Medikal Ürünler

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı