ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

pt.com.tr

POZİTİF TEKNOLOJİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GÜRSEL MAHALLESİ NURTAÇ CADDESİ NO:13/1 KAĞITHANE İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0733029148600014

Vergi No: 7330******

İşletme Adı: POZİTİF TEKNOLOJİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.11.2019

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

15 yılı aşkın süredir teknoloji alanında hizmet veren Pozitif Teknoloji, Türkiye’nin en büyük ve deneyimli Apple Çözüm Uzmanlarından biridir. Kuruluşumuzdan bu yana Apple teknolojilerini öğrenme ortamlarıyla buluşturarak eğitim kurumları ile birlikte bir çok başarılı dönüşümlere imza attık. Apple teknolojileri ile öğretme ve öğrenmeyi dönüştürmeye yardımcı olmak için ortaya koyduğumuz başarılı projeler ve bu projelerden edindiğimiz deneyimler sayesinde Apple tarafından 2020 Nisan ayı itibarı ile Türkiye’nin ilk ve tek Apple Yetkili Eğitim Uzmanı ünvanını aldık. Bu Ünvan aslında Pozitif Teknolojinin eğitimde Apple ürünlerini derinlemesine anladığının, bu alanda eksiksiz ve uygun maliyetli çözümler sunduğununun bir kanıtı niteliğindedir. Ayrıca Pozitif Teknoloji, Apple Premium Servis Sağlayıcı, Adobe Gold İş Ortağı, Adobe Eğitim İş Ortağı, Explain Everything, Showbie, Jamf School Türkiye Distribütörüdür. Dünya genelinde kendi alanında lider Adobe, Autodesk, Logitech, MobileIron, Mosyle Manager, FileWave, Wacom gibi markalarıda temsil etmektedir. Proje yönetimi, stratejik planlama, finansal sürdürülebilirlik ve teknik destek, gibi temel unsurları bir araya getirerek sağladığımız hizmetlerle, uçtan uça proje yönetimi ve tamamen kurumunuzun ihtiyaçlarına özel anahtar teslimi çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Mal ve Hizmetler

- Eğitim

- Elektronik

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler