ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.karincaegitim.com

EMRAH TUĞRA KARINCA EĞİTİM GEREÇLERİ

KARADUVAR MAH. 65152 SOK. NO:34/2 AKDENİZ MERSİN Mersin - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 28621***********

Vergi No: 28621******

İşletme Adı: EMRAH TUĞRA KARINCA EĞİTİM GEREÇLERİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.11.2019

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: emrah.tugra@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2013 yılında "En yeni eğitim araç gereçleri okul ve ofis mobilyalarını üretimden müşterilerine dünya standartlarında en kaliteli malzemelerden en uygun fiyat seçenekleri ile sunmak" ilkesiyle yola çıkan Karınca Eğitim Gereçleri, geçen 6 yıllık süreçte Dünya ve Türkiye’nin en büyük eğitim araç gereçleri firmalarından biri olmayı başarmıştır. 2014 yılında eğitim araç ve gereçleri sektöründe ilkleri başaran Karıca Eğitim Gereçleri e-ticaret grubu ile adından söz ettirmeye devam etmektedir. Türkiye’nin ilk en büyük mobilya şirketleri arasında kendisine yer bulan firmamız yüzlerce ürün çeşidi ile binlerce müşterisine hizmet vermektedir. Başarıya doymayan ekibi ile 7/24 hizmet ve sürdürülen Ar-Ge çalışmaları ile kendine has altyapı yatırımlarını yöneten ve sürekli yenileyen Karınca Eğitim Gereçleri Dünya, Türkiye piyasasında yerini almış ender firmalardan biri haline gelmiştir. VİZYONUMUZ "Ürünlerimizin kalitesini sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, güvenilirliği ve kalitesi ile sektörde örnek alınan, tüketici haklarına daima saygılı, son teknolojiyi sürekli takip eden ve etkin kullanan, eğitime öncelik veren, ürün yelpazesini geniş tutarak piyasada aranan marka haline gelerek iç piyasada ve dünya ölçeğinde pazar payımızı arttırarak dünya çapında bilinen bir markaya dönüşmek." MİSYONUMUZ "Eğitim Araç Gereçleri ve Eğitim Mobilyaları sektöründe hizmet, kalite ve güvenilirlikten ödün vermeyen, önceliği insan sağlığı olan, iç ve dış piyasaya güvenilir ürün temini eden, yurtiçi ve yurtdışı piyasada eğitim araç gereçlerine olan talepleri karşılayabilmek için gelişen teknolojiye ve yöntemlere uyum sağlayan ve ulaşılması gün geçtikçe zorlaşan en önemlisi kullanımı kolay ve sağlığımızı tehdit etmeyen ürünleri yurdumuzun her bir bireyinin ulaşabilmesini sağlamak. Toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirmek. İnsana Değer prensibiyle çalışan haklarını koruyarak diğer firmalara öncü olmak.”

Mal ve Hizmetler

- Ofis ve Okul Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler